Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

"Dotacje na Zieloną Poligrafię: Uzyskaj do 80% Dofinansowania dzięki Programowi Kredyt Ekologiczny".

Przekształć swoją firmę poligraficzną, zainwestuj i zwiększ jej efektywność energetyczną

Uzyskaj dofinansowanie z programu Kredyt Ekologiczny, wspieranego przez Europejskie Fundusze dla Nowoczesnej Gospodarki. Ta wyjątkowa szansa dla branży poligraficznej otwiera drogę do zrównoważonej transformacji, zwiększenia efektywności energetycznej i daje możliwość pozyskania dofinansowania aż do 80% kosztów netto!

O Programie

Program Kredyt Ekologiczny ma na celu wspieranie przedsiębiorstw w inwestycjach zmierzających do zwiększenia efektywności energetycznej.

Skorzystaj z dotacji na:

  • Wymianę maszyn i urządzeń na nowsze, bardziej energooszczędne modele,
  • Instalację systemów fotowoltaicznych i innych rozwiązań ekologicznych.

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jego lokalizacji i typu kosztu dofinansowanie wyniesie do 80% kosztów netto. Kluczowym wymogiem, czyli kryterium obligatoryjnym jest wykazanie wzrostu efektywności energetycznej o co najmniej 30% w stosunku do stanu obecnego.

Twoja Szansa na Ekologiczną Przemianę z Reprograf-Grafikus S.A.

Reprograf-Grafikus S.A. posiada w ofercie maszyny i urządzenia spełniające wymagania programu. Co więcej, ściśle współpracujemy z renomowaną firmą audytorską, oferując pełen zakres usług niezbędnych do złożenia aplikacji:

  • Przeprowadzenie wymaganego audytu energetycznego przed złożeniem wniosku oraz audytu powykonawczego, potwierdzającego osiągnięcie zaplanowanych rezultatów,
  • Kompleksową obsługę dotacyjną w partnerstwie z firmą Integrator Systemów Poligraficznych Sp. z o.o., obejmującą przygotowanie wniosku, obsługę procesu aplikacyjnego i pełne rozliczenie projektu,
  • Trzyletni okres opieki nad projektem po jego zakończeniu.
Jak Aplikować?

Zainteresowane firmy mogą składać wnioski od 25 kwietnia do 25 lipca 2024. Ze względu na konieczność przygotowania audytu energetycznego i dokumentacji dotacyjnej (proces trwający 8-10 tygodni), zachęcamy do jak najszybszego rozpoczęcia przygotowań.

Sprawdź Swoje Szanse na Dofinansowanie

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie na bezpłatny audyt dotacyjny i dowiedz się, jak możemy wspólnie zbudować zieloną przyszłość poligrafii. Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić wszystkie szczegóły.

Formularz promocja

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych * Wymagane pole

Opcje strony

Polecamy

Projekt UE COVID
do góry